2003 YILINDA İSTANBUL'DA KURULAN BUMM MİMARLIK; TEKNİK VE ÜRETİM DESTEKLİ BİR EKİPLE MİMARİ VE İÇ MİMARİ KONULARINDA YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA FAALİYET GÖSTEREN, TASARIM VE PROJE SÜRECİNDEN ANAHTAR TESLİMİNE KADAR TÜM AŞAMALARDA HİZMET VEREN BİR MİMARLIK OFİSİDİR.

Bumm Mimarlık tasarım ve uygulama olmak üzere bir projenin zihinsel sürecinden anahtar teslimine kadar olan tüm basamaklarda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren ofis, konut, otel, restaurant ve mağazacılık alanlarında 200'ü aşkın proje teslim etmiştir.

Bumm Mimarlık sektörde bulunduğu süre içerisinde, kurumsal markalar ile güçlü bir ağ kurmuş olup mağazacılık alanında köklü bir deneyime sahipdir. Proje hizmetlerimiz içerisinde ağırlıklı olarak bir çok global satış markasının avm ve cadde mağaza tasarımları yer almaktadır.

Bumm'u ayrıcalıklı yapan unsurlardan birisi de; bünyesinde kurduğu ahşap ve metal atölyesi ile mobilya imalatı konusunda dısarıya baglı kalmadan müsterilerine kaliteli, hızlı ve ekonomik bir hizmet vermektir.

Hedefleri doğrultusunda Bumm Mimarlık; kurulduğu günden bu yana, çözüm ortağı olduğu saygın firmalar listesine her gün bir yenisini ekleyerek hızla ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

BUMM’da esas olan prensipler;
* Genç ve dinamik kadromuz ile hedeflenen bütçe ve programlanan iş takvimi içerisinde kullanıcı vizyonuna uygun çözümler sunmak ve mimari operasyon pratigini sistemli sekilde sürdürmek.
*Yenilenen ve degisen kullanıcı deneyimlerini, malzeme ve üretim teknolojilerini arastırarak yeni alternatifler kullanmaktan kaçınmadan, en güncel çözümleri hedeflemek.
*Proje niteligine göre, yapılacak olan uygulamada, kullanılabilecek en ekonomik ve kaliteli alternatifleri sunmaktır.